Kniha blogů

 

Letošní podzim je neskutečné babí léto. Asi si každý užívá to krásné počasí a zde jen čte a nepíše. Ale to je dobře, užívejte dokud nám to počasí přeje. A nezapomínejte na své známe, rodinu a prostě na každého na koho si vzpomenete. Buďme rádi, že máme takovou super partu která se dovede sejít každý měsíc a vždy je o čem povídat. Jen tak dál. ...

V této knize se uskutečňuje naše diskuze ke všem možným tématům které každý z nás prožívá v běžném každodenním životě. Vstupte do této knihy a pište jen a jen slušné blogy. Předem děkuji.

Nové webovky.

01.05.2018

Toto je základní návrh nových webovek. Musím tam dotvořit fotky a různé články. Posílejte návrhy co bych tam měl dát na můj email blaha50@gmail.com. Pořád mi něco nejde jak bych potřeboval. Musím na tom makat aby to fungovalo jak potřebujeme. Pořád je co zlepšovat.

No a tady to začalo.

Zde je vidět, že ta naše parta byla, je a bude vždy pilná. Toto je naše úplně první kronika, kde naše kronikářka Eva Skopová provdaná Kunertová nám zaznamenává vše co jsme kdy provedly. Toto se traduje až do dnešní doby. Dnes se už zaznamenává i setkání každý měsíc. Je tam plno fotek. Takhle krásně jsme pilní.